Vestuvių planavimas ir organizavimas
Kiekvieną akimirką reikia švęsti. Kad gyvenu, kad myliu, kad turiu, kad atradau ar sulaukiau, įvertinau ar patikėjau.

Artėja šventė į Jūsų namus? Pavargote dėliodami planus kaip šventę padaryti įdomesnę ir linksmesnę? Tiesiog pritrūkote idėjų vestuvėms? Neturite tam laiko? Ar tiesiog norite tik geriausių emocijų, patikint visus rūpesčius kitiems?

Šventė pirmiausia turi teikti džiaugsmą, tad sukurkime ją kartu.

Taikoma nuolaidų sistemą:

Norite, kad Šventės Guru planuotų Jūsų vestuves? Pasikvieskite savo draugų porą planuoti vestuves kartu su Šventės Guru ir gaukite po 100 € nuolaidą! Pasiūlymas galioja visiems, pasirašantiems sutartį. Atveskite draugus ir gaukite nuolaidą!

Siūlomi įvairūs paslaugų planai pagal Jūsų pageidavimus ir pagalbos poreikį. Kas „telpa“ į plačiausią pasiūlymą Jūsų šventei/mano darbo rezultatą?

–    Konsultacijos ir patarimai

–    Vestuvių dienos scenarijaus, plano ar programos sudarymas

–    Vestuvių temos ir stiliaus parinkimas, reikalingų akcentų sukūrimas

–    Pagalba renkantis santuokos ceremonijos ir pokylio vietą

–    Apgalvojamos reikalingos dovanos svečiams

–    Parenkamos galimos/reikalingos vestuvių dienos pramogos ir atrakcijos

–    Aptariamos visos reikalingos vestuvių detalės (tokios kaip pakvietimai, stalo kortelės, dovanėlės), pilnas vestuvių šventės dekoras

–    Pasiūlomi galimi aptarnaujančio personalo (fotografo bei video operatoriaus paslaugos, muzikos atlikėjai, floristai, maketuotojai, maisto tiekėjai, transporto, nakvynės paslaugos, grožio specialistų) variantai

–    Ir visa kita kas tik galėtų papuošti Jūsų šventę…

 

Nuo ko pradėti? Susisiekite su manimi telefonu +37062401884, skype sventesguru.lt ar tiesiog el. paštu [email protected]

P. S. Planuojant vestuves man yra labai svarbu kuo geriau pažinti Jus, todėl norint sukurti kuo nuostabesnę šventę, mūsų bendravimas (priklausomai nuo konkrečios pagalbos poreikio) truks nuo pirmos pažinties iki Jūsų didžiosios dienos! Savo jauniesiems skiriu ypatingą dėmesį, tad garantuoju, kad Jūsų šventės dieną pati asmeniškai visur dalyvausiu. Mano šūkis: “Vienai savaitei – vienos vestuvės!”

P.S.2 Net jei manote, kad per vėlu, viskas labai dega ir lieka vis mažiau laiko… Rašykite, jei galėsiu ir suspėsiu, būtinai padėsiu!