Kokios informacijos kvietimuose nepastebi svečiai?
Kiek daug darbo ir širdies jaunieji įdeda ruošdami kvietimus! Jei ne patys savom rankom juos gamindami, tai bent apgalvodami žinutes, kurias perduos savo būsimiems svečiams kvietimuose. Noriu pasidalinti savo įžvalgom, kokias klaidas dažniausiai daro SVEČIAI, PAKVIESTI Į VESTUVES (ignoruojant kvietimo informaciją).

Jaunieji, minėdami ko pageidauja dėl gėlių (spalva, kiekis ir pan.), daro tai ne veltui. Nes jei prašo jų nenešti arba tik vieną žiedelį, supraskite, jie nenori, kad išlaidautumėte gėlėms, o ir patys nenori turėti tiek rūpesčių kaip tą visą jūrą gėlių transportuot, o vėliau kur jas laikyt, kaip prižiūrėt ir t.t. O juk dažnai jaunieji iškart išskuba į povestuvinę kelionę. Tad nesijauskite blogai ir tikrai, jei vieną, tai reiškia vieną žiedą, o ne vieną puokštę žiedų. 

Daug detalių tenka apgalvoti ir suderinti, kad šventė būtų jauki ir skoninga, todėl neignoruokite prašymo rengtis viena ar kita spalva, ar tiesiog, atitikti paminėtą dress kodą. Ir patys jausitės geriau “pataikę”, ir jaunuosius nudžiuginsite parodydami, jog dėl jų šventės pasistengėte.

Na ir esminė, atrodytų nereikšminga detalė, kuri beveik kaskart sukelia papildomų rūpesčių jauniesiems. Data, iki kada reikėtų patvirtinti savo dalyvavimą šventėje, juk nurodoma ne veltui. Tai yra riba, po kurios jaunieji pradeda derinti šventės meniu, ruošti susodinimo ir apgyvendinimo planus, o patikėkit, tai tampa rimtu iššūkiu. Neverskite jaunųjų dėl Jūsų turėti dar vieną papildomą galvos skausmą.

Tai, kad esate kviečiami į jų šventę, rodo, jog esate jaunųjų mylimas ir laukiamas, todėl skirkite laiko atidžiai perskaityti kvietimą!