Meilė, apjungianti žemynus
Kai prieš daugybę metų, kažkur pasaulio vidury susitiko lietuvaitė ir brazilas, žvaigždės teisingai takus sudėliojo, kad mūsų mažoje gražioje šalyje švęstumėm tokią didelę ir spalvotą šventę! Svečiai sugužėjo iš 4 skirtingų šalių, bet visą vakarą vainikavo viena vienintelė visiems suprantama kalba – meilė. Meilė vieni kitiems. Kartais net sunku apsakyti kaip norėtųsi su visais pasidalinti tuo jausmu, kuris netelpa nei į nuotrauką, nei į patį geriausią filmą.

Nuotaka labiau už viską visiems susirinkusiems svečiams (ypač atvykusiems iš svečių šalių) norėjo parodyti kokia graži ir žalia mūsų Lietuva. Todėl švęsti pačiame Europos centre – Europos parko restorane – buvo pats geriausias sprendimas. Šventės stiliui pasirikome lengvai romantišką pelenų rožinę spalvą, kurią paryškinome sodriai žalia. Kadangi šventėje buvo didelis būrys vaikučių, suorganizavome linksmas pramogas ir jiems su daugybe vaišių ir užimtumo. Visa teritorija buvo papuošta daugybe detalių, o saulei nusileidus lemputės jaukiai apšvietė ne tik restorano teritoriją, bet ir takelį link supynių ir vaikų palapinės. Štai kaip viskas pavyko.

Aš dar ilgai šypsosiuos prisiminusi šią šventę! Tą romantišką atmosferą, be galo draugiškus svečius ir džiaugsmo ašaras, išgirdus nepakartojamą, nuotakos dainą savo vyrui!

Už nuotraukas širdingas ačiū Sonata G photography ir Reda Ruzel

Gėlės Floristai ant ribos

Desertai Thierry kepykla ir Tie kepėjai

Nuostabioji palapinė Cosy Tent – jaukiai šventei

Staltiesės ir servetėlės Nėriniuota Šventė