Atsiliepimai
Naujausi atsiliepimai apie ŠventėsGuru – Facebook

Sandra

Paslauga: Vestuvių planavimas, koordinavimas ir dekoras

Didelis, didžiausias AČIŪ Jums už tą stebuklą, kurį turėjome <3 <3 <3 Jūs pranokote visas mūsų svajones ir vizijas :) Manęs dar vis neapleidžia bohemiškos svajonės jausmas <3 Laukių nuotraukų, kad dar kartą galėčiau pasigrožėti visu gražumu, kurį sukūrėte! Jūs nepakartojama!

2016-08-11

Evelina

Paslauga: Vestuvių planavimas, koordinavimas ir dekoras

Nemėgstu daugžodžiauti. Tačiau praėjus lygiai mėnesiui po TOBULOS mano ir Vaido šventės noriu padėkoti.

Be tavęs mano padėkoje nebūtų žodžio Tobula. Ačiū Tau, kad galėjau džiaugtis, dūkti, švęsti ir t.t. Jaudinausi tik dėl nuotakai būdingų (ne)smulkmenų. Lenkiuosi žemai už smulkmeniškumą, kantrumą ir visus svarbius mums nematomus darbus. Buvai mūsų šventės režisierė. TOBULA. Kitaip tavo darbo apibūdint nedrįstu.

2015-08-11

Agnė

Paslauga: Vestuvių planavimas, koordinavimas ir dekoras

Buvo pacios graziausios vestuves, grazesnes uz visas turetas vizijas! Aciu Jums labai uz tai! Nors pries tai nemazai maloniu rupesciu, bei rupinimosi sveciais, bet rezultatas buvo, tikrai idealius! Aciu Loreta!!!!

2015-08-03

Inga

Paslauga: Vestuvių planavimas, koordinavimas ir dekoras

Loreta, Labai noriu Tau padėkoti. Jau praėjo beveik metai po vestuvių, namuose kabo įrėmintos vestuvių nuotraukos, kurios yra puikios, ačiū už fotografo kontaktą. Svečiai vis dar džiaugiasi šventės dovanėlėmis, kurias padėjai sugalvoti ir pagaminti. Bet visų svarbiausia, kad galiu drąsiai pasakyti, jog vestuvės buvo tobulos :) Be Tavo pagalbos taip sklandžiai šventė tikrai nebūtų pavykusi.

2015-03-09

Mindaugas ir Agne

Paslauga: Vestuvių planavimas, koordinavimas ir dekoras

Noretume padekoti tau, Loreta, uz musu sventes organizavima. Sventes vieta buvo puikiai papuosta ir viesiems sveciams paliko puiku ispudi, aciu tau uz visas idejas ir pagalba organizuojant musu svente, be taves nebutume niekaip issisuke :)

2014-10-08

Jomantė ir Aleksandras

Paslauga: Vestuvių planavimas, koordinavimas ir dekoras

 AČIŪ už: supratingumą, gerą nuotaiką, profesionalumą įgyvendinant visas idėjas, skanias Latte susitikimuose, atvedimą į protą, kai per daug prisifantazuoji, teisingus patarimus, auksines rankas, Tavo komandą, nuoširdumą ir visa kita! Rezultatas atspindėjo viską, apie ką galima svajoti savo gražiausią meilės dieną… Ir tik be jokių fintikliūškų ;)

2014-07-31

Rasa

Paslauga: Piršlių scenarijus

Labai noriu pasidžiaugti praėjus vestuvėms. Dar kartą  padėkoti už scenarijų. Viskas praėjo puikiai, neskaitant nelabai kokio oro ir kai kurių nesuplanuojamų smulkmenų. Jei svečiai patenkinti tai tos smulkmenos nelabai ir reikšmingos.

Linkiu jums gerų idėjų, gražių švenčių ateityje.
Šilčiausi linkėjimai Rasa, Rokiškis

2014-06-24

 

Romina ir Karolis

Paslauga: Vestuvių planavimas, koordinavimas ir dekoras

Miela Loreta, Norime dar kartą Jums padėkoti už profesionalią įvairiapusę pagalbą, šiltą bendravimą, puikų bendradarbiavimą, patarimus, nuoširdumą, už nuostabią stilingą ir nepakartojamą mūsų vestuvių šventę! :) Esame be galo laimingi prisimindami gražias šventės akimirkas :) Jūsų dėka pasiruošimas vestuvėms tapo vienas malonumas :) Linkime didžiausios sėkmės Jūsų darbe, daug naujų idėjų ir puikių rezultatų! :) Didelis ir nuoširdus AČIŪ <3

2014-03-24

 

Giedrė ir Eivinas

Paslauga: Vestuvių planavimas, koordinavimas ir dekoras

Keista, bet ilgai laukta ir kruopščiai planuota mūsų šventė jau praėjo. Gyvenam dabar maloniais prisiminimais, geromis nuotaikomis ir švelniomis emocijomis.

Norime Tau padėkoti už puikų darbą, gražų bendradarbiavimą ir gerą rezultatą. Labai džiaugiamės, kad būtent Tu planavai ir organizavai mūsų šventę. Nuo bendravimo pradžios mums nekilo jokių abejonių, o pasitikėjimas Tavimi ir tavo darbu kilo su kiekviena diena. Stengėmės viską apžiūrėti ir įvertinti mūsų vestuvių dieną ir esame tikrai labai patenkinti viskuo. Mums patiko visas organizavimas – smulkių detalių pateikimas, svečių užėmimas, planavimas, jog viskas įvyktų laiku ir vietoj.Dabar likę gražūs prisiminimai – svečių rašytos kortelės, nuotraukos, sukelia mums šypseną. Kiekvieną kartą aptarus mūsų šventę, dar ir dar kartą, tik įsitikinam, kad viskas MUMS buvo tobula, būtent taip, kaip mes norėjom, kaip tikėjomės.Po šventės sulaukėme daug klausimų apie stalus, kėdes, desertus, nes grožis atitiko skonį, apie kryžiažodį ir kitas gražias smulkmenas. To pasekoje sulaukėme daug pagyrų dėl pavykusios gražios šventės. Todėl tikrai esant reikalui rekomenduosim Tave.
 
Ačiū Tau už mūsų idealią šventę!!!

2014-03-07

 

Juditos ir Valdo šeimynėlė

Paslauga: Vestuvių organizavimas

Kiekvieną dieną, rytą ir vakarą dar esame ten: …džiaugiamės, šokame, dalyvaujame ir grožimės bei lepinamės visų pagyromis… Kad ir dabar rašant sukasi gumulėlis gerklėje… iš to džiaugsmo ir didžiulės laimės vis! Pamenu, kaip žiemą puolėme ieškoti vestuvių organizatoriaus. Beprotiškai buvo sunku atrasti tą, kas trauktų, užvestų ir kad bendras tikslas bei mintys bent kiek vestų pirmyn… O dar sunkiau buvo visa tai padaryti susirašinėjant laiškais, nes gyvename toli… Kiek knygų tomų galima būtų sukurti iš mūsų susirašinėjimo :) Bet dėl nieko nesigailim… Kaip Loreta sakė: „Aš tam ir esu, jog ne tik patarčiau, padėčiau, bet kuo daugiau galvos skausmo nuo Jūsų pečių nuimčiau…“ Už tą begalinį atsidavimą ir dėkojame nuoširdžiai nuoširdžiai, už daugybę patarimų, už didelę pagalbą ir visą apturėtą emocinį džiaugsmą. Ir, be abejo, mudviejų ašaras… :) Didelio džiaugsmo i r laimės ašaras. Širdis krūtinėj smarkiau daužos prisiminus tos dienos akimirkas. Nežinome, kaip būtume su visu tuo dideliu vestuvių rūpesčiu susitvarkę, jei ne Loretos komandos darbas! Ir viskas laiškais laiškučiais… milijonais jų! Tad dabar nė nedvejodami imtume pilną paslaugų paketą :D Nelieka pamirštas ir nuostabusis visiems įspūdį palikęs dekoras. Ačiū Indrei už auksines rankas dekoruojant ir Astai už super galingai įvaldytą popieriaus meną :) Visiems viskas labai patiko ;) O mes didžiuojamės Jumis ir dar vis grožimės viskuo… Tik dabar jau nuotraukose… ir prisiminimuose. Puiki Šventės Guru komanda neapsakomai džiugina mūsų širdis už suteiktą laimę, elegancijos ir romantikos įnešimą į Mūsų Šventę ir už ne tik išpildytus mudviejų lūkesčius, bet ir netgi viršytus! Su dideliu kaupu! Už visko derėjimą ir atrastą aukso viduriuką ;) Labai džiaugiamės turėję progą susipažinti, pabendrauti su Loreta. Ačiū už jos supratimą, paguodą, paramą ir visokeriopą pagalbą. Tiek fiziškai, tiek emociškai :) Mes labai tai vertiname. Linkime ir toliau džiuginti švenčių kaltininkus nuostabiomis idėjomis ir atsidavimu savo darbui. O visiems būsimiems jaunavedžiams ir ne tik jiems nepabijoti patikėti savo šventės kūrimo šios puikios komandos rankoms. Tad ne tik mūsų, kaltininkų, bet ir visų svečių vardu nuoširdžiai dėkojame Loretai ir jos komandai už didelę širdį įdedant tiek darbo ir kantrybės kuriant tokią nuostabią Mūsų Šventės aplinką. Plojam katučių Jums!!! AČIŪ AČIŪ AČIŪ! Tikimės dar teks susimatyti ir kitomis progomis :)

2013-08-22

 

Jovita ir Artūras

Paslauga: Vestuvių organizavimas ir koordinavimas

Didelis AČIŪ už kantrumą su mumis ir nuostabiai suorganizuotą mūsų gražiausią gyvenimo šventę – vestuves! Buvome maloniai nustebinti ne tik mudu tačiau ir visi mūsų svečiai liko apstulbę. Labai džiaugiames ir nei kiek nesigailime, jog pasirinkome šios vestuvių planuotojos paslaugas :) Rekomenduojame visiems – tikrai nenusivilsite!!!

2013-07-27

 

Kristina

Paslauga: Vestuvių planuotojos konsultacija

Labai ačiū už elektroninę konsultaciją:) puikūs ir išsamūs patarimai rūpimais klausimais:)

2013-07-02

 

Natalija

Paslauga: Vestuvių organizavimas ir koordinavimas

Ši auksarankė, kupina idėjų mergina su savo nuostabia komanda organizavo mūsų vestuves. Tai buvo nuostabiausia, nepakartojama šventė! Viskas buvo organizuota tobulai, netgi tobuliau negu tikėjomės:) Nuoširdus AČIŪ nuo mūsų ir visų svečių, kurie buvo maloniam šoke ir negailėjo gražių žodžių mūsų organizatorei:) Rekomenduoju visiems, kas nori šilto bendravimo ir gražios šventės:) Ačiū Tau!

2013-06-03

 

Ieva

Paslauga: Jubiliejaus šventės scenarijus

Sveiki, man taip pat teko garbė pasinaudoti šios ponios paslaugomis, aišku, gal ir nelabai gražu rašyti atsiliepimą po pusės metų, bet kaip ten sakoma “geriau vėliau, negu niekada”. Man ruošė scenarijų sesers 30-mečiui, ten buvo teminis vakaras ir scenarijus buvo paruoštas TOBULAI, ačiū Jums labai Loreta, mūsų “leliukam” viskas labai patiko, labai išauklėti buvo mūsų mažyliai.Tiesa, ir filmukas gavosi superinis, sesė ašarą braukė..;-)

2012-11-11

 

Kristina

Paslauga: Vestuvių organizavimas ir koordinavimas

Nors mūsų šventė buvo senokai, 2012.05.26, tik dabar prisiruošiau parašyti atsilliepimą, nes  likome iš ties labai patenkinti šios merginos teikiamomis paslaugomis :) Mūsų šventei ši mergina viską suorganizavo, mums beveik nieko nereikėjo rūpintis. Sukūrė pakvietimų tekstus ir dizainą, taip pat pilnai pasirūpino stalo kortelėmis. Be abejo rūpinosi pačiu šventės dizainu, dekoracijomis ir t.t. Labai daug iš jos gavome patarimų, pasiūlymų iš kurių galėjome rinktis. Ši mergina turi daugybę puikių idėjų.Puikiai parinko muzikantus, fotografus, filmuotoją. Na, vienu žodžiu, dabar tik suprantu kiek rūpesčių mes atsikratėme. Esame labai dėkingi :)

2012-10-13

 

Asta

Paslauga: Piršlių scenarijus

Jei ruošiatės šventei visai vienas (-a), tikrai reikia kažkokio pagalbininko, kuris patartų ar pasiūlytų kokių idėjų, užvestų tavo kuribiškumą, kurio kiekvienas šiek tiek turime. Kreipkitės į šią moterį, ji tikrai jums padės.

2012-08-22

Erika

Paslauga: Mergvakario scenarijus

Tiesiog didžiulis jums AČIŪ už pagalba… :) Nuostabios idėjos, nuostabus darbas… Labai draugiška ir beabejonės gabi moteris :) Dekoju jums begalo.. Jau žinau, kad šventė bus nuostabi, ir vien tik jūsu pagalba.. Lieku labai jums dėkinga. Dar karta ačiū :)

2012-05-31

Giedrė

Paslauga: Krikštynų scenarijus

Ši mergina tikrai turi labai puikių idėjų. Mūsų mažylės krikštynoms pasiūlė labai įdomių dalykėlių, apie kuriuos pati tikrai nebūčiau pagalvojusi. Rekomenduoju pasinaudoti šios organizatorės paslaugomis ir tikrai nenusivilsite.

2012-05-01

Neringa

Paslauga: Gimtadienio scenarijus

Teko jau išbandyti šias puikias teikiamas paslaugas :) Ir taip pat galiu rekomenduoti visiems, tikrai nenusivilsite! Šių puikių idėjų dėka mano gimtadienio šventė bus pati įsimintiniausia su daug nepakartojamų akimirkų :) Tikrai labai džiaugiuosi pasinaudojus šiomis paslaugomis. Didelis ačiū už Jūsų nepakartojamas idėjas! :)

2012-04-14