Išvykstamoji ceremonija
Vestuvės lyg pasaka.. Teko ne kartą tai girdėti? Kad ir kaip bebūtų, Jūsų vestuvės bus vienintelės ir nepakartojamos! Dažni jaunieji pasinaudoja galimybe ir šventę paįvairina, papuošia išvažiuojamąja santuokos ceremonija. Ir Jūs taip norėtumėte, bet trūksta idėjų? Štai keletas jų.

Vestuvės parke

Tai puikiausia idėja, siekiantiems amžiną meilę prisiekti gamtos apsuptyje. Išsirinkite jaukią nuošalesnę vietą ar uždarą parką, kuriame galėtumėte suorganizuoti ceremoniją. Jums beliks pasirūpinti kėdėmis, dekoru ir pagal aplinkybes pavėsine, arka arba tiesiog papuošti nusižiūrėtą vietą, sukuriant altorėlio įvaizdį.

Vestuvės prie jūros

Tai turbūt dažnos nuotakos svajonė… Kodėl jos nepavertus realybe? Juolab jei gyvenate prie jos. Čia tikriausiai prabėgo ir gražios Jūsų draugystės dienos, o gal ant jūros kranto susižadėjot? Tuomet susituokti čia – būtina. Paplūdimy lygiai taip pat galite rinktis minimalistinį dekorą ar puošnų, prabangų. Būkite išradingi galvodami ir apie ceremonijos centrą – naudosite arką ar ją pakeisite neįprastu sprendimu.

Vestuvės šventės vietoje

Vestuvių ceremonija šventės vietoje labai tinkama, jei nenorite ilgos ir varginančios dienos. Susikvieskite visus svečius į pokylio vietą, kurioje jie ne tik taps Jūsų sąjungos liudininkais, bet iškart po jos nesivargindami galės švęsti Jūsų laimę! Ceremonijos vietą galite rinktis tiek kiemelį ar sodą, esantį restorane ar sodyboje, tiek atskirą salytę ar holą.

 

Susijusios temos:

Vestuvių planuotojos konsultacija, Vestuvių idėjos, Vestuvės namuose, Vestuvių temos, Vestuvių spalvos