Netradicinės vestuvės rudenį
Kartais norisi tiek daug pasakoti apie išgyventas ir kartu įgyvendintas jaunųjų šventes. Dideles ir spalvingas, jautrias ir nepamirštamas. Šįkart man norisi tiesiog žiūrėti… Pasigarsinu tylią roko baladę ir dar kartą išjaučiu tą tikrą, nuoširdžią ir tokią paprastą, bet tuo pačiu didingą istoriją. Be žodžių, nes nuotraukos šį kartą pasako viską.

Labai dažnai mano susitikimai su jaunaisiais prasideda nuo jų išsakomų norų: „… kad tai būtų jaukios, netradicinės vestuvės“. Ir kaip dažnai tą žodį „netradicinės“ mes vis tik suprantame tuo tradiciniu būdu, tik detalėse bandome sugaudyti tik šiems dviems žmonėms artimą skambesį. Nes juk kiekviena istorija atneša savą melodiją.

Šį kartą, su Lolita ir Tomu aš nuo pirmų minučių negalėjau patikėti, jog vis tik, TAI bus tikrai, visiškai netradicinės vestuvės. Su dviem nuotakos puokštėm (kurios taip pat buvo visai kitokios – lyg ką tik pievoj nuskinti žolynai), jaunųjų fotosesija išaušus kitai dienai, be jokių užstalių ir tradicinių žaidimų. Su būgnais, loterijomis, įvairiausiom atrakcijom ir daugybe kitokių veiklų. Juk ne veltui visą šventę pavadinom „meilės, duonos ir žaidimų“. Vakarą (tiksliau vestuvių popietę) vainikavo įspūdingas jaunųjų išlydėjimas dviviečiu dviračiu, o prisiminimus – ypatingos akimirkos iš jaunųjų fotosesijos. Šokis rudens  nugairintame ežere bei klajonės voratinklių išdabintame miške  – tai tik detalės, kuo ši šventė išsiskiria netradiciškumu. Nebijokite būti kitokie nei diktuoja vestuvių mados – būkite savimi!

Vestuvių planavimas ir dekoravimas sventesguru.lt

Už nuotraukas ačiū – www.redaruzel.com

Už gėles – Floristai ant ribos