Magiškas pavasaris
Kaskart susipažinus su jaunaisiais ir pradėjus pildyti jiems skirtą didžiausios užrašinės lapus, pasižymiu pačius svarbiausius raktinius žodžius, iš kurių, kartu su savo vidiniu Guru vėliau išgvildename įvairiausius sprendimus. Juk vestuvių planavimas – tūkstančio trijų klausimų ir dviejų tūkstančių penkiolikos atsakymų radimas. Ir ne veltui aš čia apie skaičius. Sutikau be galo žavią fizikę ir labai rimtą informatiką. Mano užrašinėje nugulė trys stebuklingi žodžiai: PAVASARIS – MAGIJA – FRAKTALAI.

Kaip tarėm, taip padarėm. Magiją ir pavasarį kūrėm tulpėmis ir kiek netikėtais elementais. Fraktalai įnešė paslapties tiek į kvietimus, tiek į aplinkos apipavidalinimą ir net į smulkiausių detalių puošimą. Čia net ir vakaro kulminacija patvirtino visą užmanymą – nuostabus ir energingas vakaro vedėjas magas –iliuzionistas privertė visus nustebti, suklusti, nusijuokti ir nepaprastai džiaugtis. Buvo gražu, jauku ir gera.

Inga ir Tautvydai, tas tik Jūsų dviejų susikurtas pasaulėlis lai amžiais būna saugomas po devyniais paslapties užraktais, o gerumas ir švelnumas perduodamas Jūsų vaikams ir anūkams. Buvo smagu Jus sutikti ir susipažinti su fraktalų bei magijos pasauliu kiek iš kitos pusės nei esame įpratę.

Vestuvių planavimas ir dekoravimas: www.sventesguru.lt

Nuotraukos: www.fotoidile.lt