Vestuvių temos
Kai jaunieji nenuilstantys keliautojai

Tema, tinkanti labai dažnoms vestuvėms, o ir galinti būti linksma, interaktyvi, bei dar daugiau papasakojanti apie pačius jaunuosius. Jei esate aistringi keliautojai, pakvieskite savo svečius į Jūsų naujai beprasidedančios kelionės skrydį (idėja vestuvių kvietimams – skrydžio bilietas). Svečius susodinkite prie stalų, kurių pavadinimai būtų Jūsų kartu ar atskirai aplankytos šalys (galite papuošti ir nuotraukomis – tai puiki idėja stalo „numeravimui“, o ir susodinimo planas būtų kur kas įdomesnis). Ieškant idėjų stalų dekorui, juos gali puikiai papuošti knygos apie atitinkamas šalis, o gal maži tų šalių ar miestų simboliai (Big Ben‘o ar Eifelio statulėlė ir panašios dekoracijos). Vienai iš pramogų pakvieskite kartu sukurti pasaulio žemėlapį, papuoštą Jūsų ir svečių aplankytomis šalimis. Sužymėkite kas ką aplankė, o vietoj linkėjimų knygos lai svečiai išmargina gaublį su idėjomis ir patarimais ką per savo bendrą gyvenimo kelionė turėtumėte aplankyti, ką suvalgyti ar ką pamatyti. Kitos atrakcijos galėtų būti – kalbų mokymasis. Kiekvienam stalui, pagal šalies pavadinimą, pakvieskite pasimokyti elementariausių frazių ar žodžių, pavyzdžiui, jei stalo pavadinimas „Kroatija“, paruoškite mini žodynėlius su vertimu iš lietuvių kalvos: Meilė, šeima, aš tave myliu ir t.t. Dovanėlių idėja galėtų būti po desertą, atspindintį konkrečią šalį. Tarkime, Angliją puikiausiai atstotų mėtiniai šokoladukai, o Turkiją – turkiškas saldumynas. Pasitelkite fantaziją ir net programą (suderinkite tai su šventės vedančiuoju) papuoškite atitinkamomis vestuvių tradicijomis iš kiekvienos šalies. Įkvepiančių atradimų ir nebijokite svajoti!

Vestuvių tema – drugeliai

Drugeliai –  tai pokyčių ir naujos pradžios simbolis, puikiai tinkantis jaukioms, romantiškoms vestuvėms. Didis natūralumas ir gražios spalvos vestuvėms suteikia ypatingą motyvą, kuris gali palengvinti vestuvių planavimą pats iš savęs sufleruodamas kur ir kaip rinktis, kuo dekoruoti ir pan. Labiausiai tinkantis dalykas kodėl drugeliai puikiai tinka vestuvių dekorui yra tai, kad jie maži ir gražūs. Galima naudoti atskirai vieną ar kelias nuostabias dekoro detales, tačiau tuo pačiu tai gali būti puiki idėja ir visai vestuvių temai. Kaip ir vestuvių planavimą, drugelius galima pradėti naudoti kvietimuose. Neįmanoma paneigti, kad drugeliai ir gėlės eina vienas šalia kito, tad ir renkantis nuotakos puokštę bus didelis palengvinimas, beliks pasirinkti spalvas. Ir taip visose detalėse, drugeliai puiki dekoravimo priemonė, suteikianti laisvės ne tik renkantis pagrindinius vestuvių akcentus, bet ir galvojant apie atrakcijas. Išeinant iš bažnyčios, paleiskite į dangų gyvus drugelius, sukurdami tikros pasakos efektą. Jūsų svečiai niekada to neužmirš! Neabejoju ir Jūs patys!

Dryžuotos vestuvės

Be konkurencijos, tokias vestuves, nors jos ir būtų labai kuklios, atsiminsite dėl pačio netikėčiausio motyvo – dryžių. Nebijokite eksperimentuoti, ypač jei trokštate originalių ir visiškai kitokių vestuvių stiliaus. Pradedant nuo pamergių aprangos, Jaunikio ir Jaunosios aprangos detalių, visur galite įsileisti dryžius. Dar labiau mėgstantys išskirtinumą, rinksis juodai baltus dryžuotus akcentus. Nebijokite ieškoti įvairesnių variantų kur tai galėtumėte įkomponuoti. Juodai baltais dryžiais papuošti galite ir baltą nuotakos puokštę, ir vakarinei daliai suruoštus stalus. O profesionalus fotografas būtinai padės Jums įgyvendinti dryžuotą fotosesiją!

Paukščiai ir vestuvės

Dažnas palyginimas vestuvėse – vaikai užauga ir lyg paukščiai išskrenda iš Tėvų namų kurti savo šeimą… Pačios vestuvės sufleruoja nuostabią idėją kaip paįvairinti, dekoruoti, kuo išsiskirti ir užburti. Juk visi nori, jog tai būtų neužmirštama diena, o paukščiai dar tikrai reta tema Lietuvoje. Pasvajokite ir pabandykite tik įsivaizduoti kiek daug visko galima susieti su šia idėja.  Patys pakilkite lyg paukščiai aukščiau virš visų, garsiai pareikšdami visam pasauliui apie amžiams sujungtus likimus, visam gyvenimui įžiebtą namų židinį…

Vestuvės – dėlionė

Norite linksmų ir žaismingų vestuvių? Paverskite šią šventę įdomiu žaidimu – dėlione. Turbūt kiekvienas žmogus bent kartą yra užsiėmęs šia veikla. Kodėl to nepanaudojus kaip vestuvių akcento? Pirmomis minutėmis gali atrodyti sunku ką ir sugalvot šia idėja, tačiau tik pamąstykite… Kvietimai, žiedai, stalo kortelės, tortas, svečių knyga, šventės vietos dekoravimas, na, o ir šiuo žaidimu galima paįvairinti vakaro programą ir dar daugybė vietų, kur būtų galima tai panaudoti… Turbūt daugeliui kvapą užgiaužia vien pagalvojus apie milžinišką dėlionę su Jaunųjų nuotrauką, kurią galėtumėte surinkti su svečiais vakarėlio įkarštyje!

Vaivorykštės žaismas

Nuostabus momentas lietui lyjant – saulės nušvitimas. Lyg netikėto stebuklo atsiradimas džiugina ne tik mažą, bet ir didelę širdelę. Tai puiki tema gaivioms, žaismingoms vestuvėms, nebijantiems spalvų įvairovės, išskirtinumo ir siekiantiems originalumo. Šią temą galima pritaikyti ne tik esant dideliam pulkui, pamergėms parenkant skirtingų spalvų sukneles, bet ir jaukioms mažoms vestuvėms, kur vaivorykštė gali būti pati gražiausia Jūsų šventės dekoracija! Ir lai saulės šviesa, prasibrovusi pro mažą lietaus debesėlį, būna Jūsų laimingos šeimos simbolis…

Dvi sielos – viena širdis

Širdis – tikriausiai pats seniausias vestuvių simbolis, kuris lyg dar kartą patvirtina, jog šios šventės pagrindinis  ir pats gražiausias momentas, kai dvi sielos susilieja į vieną širdį amžiams. Ne veltui sakoma ir nuolat linkima, “kad Jūsų širdys plaktų vienu ritmu”… Pasirinkus šią temą, tikriausiai bus ne taip ir sunku sugalvoti ir rasti visus reikiamus šventės akcentus, papuošiančius tiek nuotaką, jaunikį, poras, stalą, šventės vietą, tiek ir šventinę fotosesiją. Be abejonės, ši tema puikiai tiks, jei nusprendėte sujungti savo likimus meilės  – Šv. Valentino dieną. Norėdami šiai temai įnešti netikėtumo, širdys lai būna ne raudonos, o žalios, rudos, mėlynos, rožinės ir t.t. Rinkitės savo mėgstamiausias spalvas ir taip dar labiau širdies temą priairtinkite prie savęs.

Susijusios temos:

Vestuvių planuotojos konsultacija, Išvykstamoji ceremonijaVestuvės namuose