Vintažinės žiemos vestuvės
Ar pažįstate žmogų, kurio šypsena būtų šilta šilta, o akys pilnos gėrio?! Dar prabėgusios vasaros vidury man pasisekė vienoje sutikti du tokius, besąlygiškai mylinčius ir jaukius žmogučius. Kai jie žvelgia vienas į kitą, pasidaro taip gera gera!

Nuo pat pirmos minutės taip paprastai ir sklandžiai, aiškiai ir konkrečiai – žiemos šaltį tirpdys romantiškas ir jaukus vintažas. Galima sakyti visiška vestuvių klasika… Kuri tiesiog savaime derėjo prie jaunųjų, nekuriant ir nepritempiant prie jų ar jų pačių prie kurios nors detalės. Sakot žiema ir šaltis? Taip, žiemą gerai, žiemą ne tik Kalėdos būna! Žiemą vyksta ir vestuvės! Tikras džiaugsmas ir atradimas tokie jaunieji, kai po daugybės darbo valandų šypsena  nedingsta nuo veido ir net negalvoji apie poilsį. Norisi tik nuoširdžiai džiaugtis sukurta pasaka! Pasidžiaukite ja ir Jūs.

Romina ir Karoli, lai ši pasaka būna tik graži įžanga į Jūsų jaukų ir lengvą bendrą kelią. Saugokite tą žvilgsnį, branginkite vienas kito glėbį ir būkite tokie šilti ir meilūs kasdien. Šiandien, rytoj, per amžius.

 
Vestuvių planavimas ir dekoravimas: www.sventesguru.lt
Nuotraukos: www.fotoidile.lt ir www.svetlanabatura.com
Šventės vieta: Akmenių dvaras