Žirniukų įkvėpta




Dar karštam rugpjūčio svaiguly, kai net nekvepėjo šalta žiema ar sniegu, Giedrė ir Eivinas nusprendė, jog nenori standartinių vestuvių. Būtent tai ir įtakojo jų pasirinkimą turėti gražiausią savo meilės šventę žiemos pabaigoje.

Didžiausias jaunųjų troškimas buvo toks įprastas visiems jauniesiems – jaukių ir gražių vestuvių sau ir savo artimiausiems žmonėms. Ilgai dirbome, daug tarėmės, plačiai diskutavome, kol vieną dieną ėmė ir prie mūsų draugijos prisijungė elegantiškieji „žirniukai“. Jie apsigyveno net ir pačiuose netikėčiausiuose sprendimuose, tačiau ne vaikiško gimtadienio žaismingumu, o savo jaukumu kuždėjo, kad gražiai žais ir su kitomis detalėmis.

Čia net ir vestuvinis kvietimas buvo visiškai nestandartinis. Lyg kino filmo žvaigždės pagal kruopščiai parengtą ir suderintą scenarijų su gausybe reikalingų priemonių visi kartu kūrėme trumpą, tačiau tikrai įspūdingą video kvietimą. Jaunojo aprašyta jų nuostabi meilės istorija tikrai verta ekrano, tad mes ir pasistengėme tai įgyvendinti.

Ilgai nepasakosiu kiek ir ko dėliojom, ką su kuo maišėm, tačiau žirniukų tikrai buvo. ..

Mūsų diena prasidėjo labai anksti. Skubėjome į tolimą kelią ruošti ir puošti jauniesiems šventę. Didžiausias uždavinys, kurį teko spręsti – be galo tvarkinga, balta, kitaip sakant labai sterili salė, kurioje labiausiai norėjosi jaukumo.

Atskirais staliukais ir specialiai išnuomotomis kėdėmis tai pavyko sukurti, tačiau labiausiai prie to prisidėjo ir vėl tie patys žirniukai. Čia jie kabėjo ant užuolaidomis puoštų langų. Kartu su jais apgyvendinom gausybę žvakučių ir visą savo dėmesį nukreipėm gėlėms – jų spalvos buvo būtent tai, ko reikėjo įnešti gyvybės į pobūvio salę

Jaunieji ypatingą dėmesį skyrė daugybei smulkmenų, pageidavo išskirtinai puoštų desertų, gėrimų, kitų detalių. Pavyko įgyvendinti. Tikriausiai ir ne veltui svečiai labai ilgai nenorėjo prisiliesti prie gausaus desertų stalo apeidami jį lyg didžiausią meno kūrinį.

Kažkur labai seniai skaičiau gražius žodžius: „Meilė – dievų dovana. Šventa. Suteikianti mums ne tik sparnus ir prasmę gyventi, bet ir šventą galimybę patiems tapti dievais, kūrėjais. Taigi, meilė yra dievų malonė. Ji gyvenimą pripildo prasmės, energijos ir kūrybos. Mes ateiname į gyvenimą per meilę, gyvename ir kuriame iš meilės.“ Visi kartu mes sukūrėme puikią šventę iš didelės meilės savo darbui. Belieka ir Jums, Giedre ir Eivinai, tapti kūrėjais! Kurkite, mylėkite ir susitikime jau kitose Jūsų šeimos šventėse!

 

Foto: sventesguru.lt, R. Mackonienė ir fotopasaka.lt