Vestuvių spalvos
Internetas mirga idėjomis kaip tinkamai pasirinkti, suderinti spalvas vestuvėms, galima valandų valandas klaidžioti įvairiausiose galerijose ieškant įkvėpimo, tačiau sėdus ir nusprendus galutinai apsispręsti kokias spalvas pasirinkti savo vestuvių šventei, gali pasirodyti kur kas sudėtingesnė užduotis. Kaip aš sakau, tai kūrybinė užduotis, kuriai reikia ne tik tinkamos nuotaikos, bet ir tinkamo laiko. Juk geriausių sprendimų kartais tenka išlaukti, kaip ir to geriausio tau skirtojo šalia :)  Pasidalinsiu keliais įgyvendintais darbais, kurie tikiuos taps įkvėpimu ir Jūsų spalvų paieškose.

Žalia ir auksas – sezono topas

Ieškant idėjų šioms vestuvėms labiausiai prisirišome prie minties, jog šventė vyko Joninių dieną ir naktį. Todėl žalia spalva ir įvairiausi žalumynai buvo privalomi. Kadangi jaunieji norėjo, jog viskas atrodytų ir elegantiškai, ir šiek tiek prabangiai, įtraukėme dar ir auksines detales. Žalios aksominės staltiesės ir auksinės polėkštės, sodriai žalios servetėlės, kėdės ir žvakidės, dažyti buteliai, visur sodriai žalią spalvą puošė aukso spalvų detalės.

Burgundiška spalva – vestuvių karalienė

Taip jau išeina, kad spalva nebūna atskirai nuo kitų detalių, ją padiktuoja ir tematika, ir aplinka, ir daugybė kitų detalių, kaip viena esminių – nuotaka ir jos stilius – nenuvertinkit ir atidžiai įsižiūrėkite kaip atrodysite pati ir ar tas kuriamas stilius derės prie pasirinktų spalvų. Čia burgundiška dominavo ne tik vestuvių spaudoje (pradedant nuo kvietimų), bet ir stalo dekore (servetėlės, stalo takelis), ir kitose smulkiose detalėse. Kai tarpusavyje spalvos taip gražiai sužaidžia kaip nuotakos puokštėje, negali nesidžiaugti, jog ir prie sukurtos aplinkos ji dera tobulai.

Alyvinė spalva – ir pavasario vestuvėms, ir vasaroj gaivumo ieškant

Skaisti alyvinė su ryškesniais violetiniais ar net vos mėlynais atspalviais atskleidžia daug gražių draugysčių!

 

Susijusios temos:

Vestuvių planuotojos konsultacija, Vestuvių idėjosIšvykstamoji ceremonijaVestuvių temosVestuvės namuose