Mažos, kuklios, netradicinės vestuvės
„Noriu kitokių, netradicinių, kuklių, bet linksmų ir gražių vestuvių“ – tai dažniausiai girdimas jaunųjų pageidavimas. Ir tai tikrai yra įgyvendinama, tereikia tiksliai ir kiek kitaip susidaryti vestuvių viziją!

Kaip aš įsivaizduoju tokias vestuves? Pirmiausia vestuvių jausmą sukuria jaunieji, diktuodami ne tik patį šventės stilių, bet ir tempą, ir spalvas. Nepaisant to, leiskite Jums pasiūlyti kelias idėjas netradicinių vestuvių scenarijui bei tai, kaip galima susiorganizuoti gražią šventę neišleisdžiant jai milžiniškos sumos. (Na kiekvienam „milžiniška“ labai jau skirtingai suprantamas dalykas, tačiau pakalbėkime apie viduriuką)

 

Kai norisi visko po truputi

Susiraskite jaukų nedidelį restoranėlį su vidiniu kiemu, kur galėtumėte ne tik susiorganizuoti ceremoniją, bet ir su pačiais artimiausiais šeimos nariais ir draugais linksmai pakelti šampano taurę už išsipildžiusią svajonę. Šventę planuokite 3-5val., ne ilgiau. Taip ne tik patirsite mažiau išlaidų, bet ir vestuves baigsite nei per anksti, nei per vėlai. Nepamirškite apgalvoti foninės muzikos ir šventės vedėjo. Net jei  susirinksite tik pusdieniui, jis paruošdamas programą garantuos, kad tos kelios valandos būtų sklandžios, linksmos ir nepamirštamos. Suplanuokite povestuvinę kelionę, į kurią galėtumėte išvykti tiesiai iš šventės vietos.

Gamtos glėbyje

Susiraskite bažnyčią užmiestyje, prie kurios būtų pievutė ar parkelis Jūsų jaukiai trumpai šventei. Susiorganizuokite furšetinį maitinimą bei aptarnaujantį personalą ir kelių valandų šventė bus puiki išeitis tiems, kurie nenori liaudiškai sakant „girdyti visą giminę“. Kartais efektyvu tai, kas paprasta. Jei neketinate priimti santuokos sakramento, užsisakykite išvykstamąją santuokos ceremonija savo mylimiausioje vietoje, net jei tai būtų miške, ir ten perkelkite jau minėtą trumpą užkandžiavimą. Viskas yra įmanoma tik reikia tinkamai apgalvoti visas detales ir didelio užsispyrimo, kad svajonių šventė taptų realybe!

Tik su artimiausiais

Galimas ir priešingas variantas, kai nesinori matyti retai sutinkamų tetų ir dėdžių, o švęsti norite tik su draugais, tačiau nenorėtumėt nuliūdinti Tėvelių. Po santuokos ceremonijos nuvykite su abiejomis šeimomis jaukiai prabangiai vakarienei, o šventimą su draugais perkelkite sekančiai dienai, kuomet galėsite neformalioje aplinkoje pramogaujant pažymėti naujai susikūrusios šeimos kelio pradžią. Nušausite du zuikius vienu šūviu, o ir net neabejoju, kad šventė bus nepamirštama. Juk nieko nėra originaliau ir romantiškiau kaip švęsti vestuves plaukiant upe baidarėmis, o naktį jaukiai susėdus prie laužo pritarti gitarai traukiant dainas apie amžiną meilę… Nebijokite būti savimi!