Dovanų idėjos
Kiek gražaus ir brangaus laiko mes sugaištame galvodami, ieškodami ir rinkdami dovanas pačiomis įvairiausiomis progomis.

Renkant dovaną mamai, tėčiui, sesei, broliui, draugui, vyrui, vaikui ar kolegai, pirmiausia reikėtų apsispręsti kokios dovanos ieškote. Vieni žmonės vertina tik praktiškas dovanas, kiti nebūtinai, o treti labiausiai nudžiunga gavę originalią, netikėtą dovaną. Galbūt norit padovanot tik simbolinę dovaną, o gal pramogą, kurios niekada tas žmogus nepamirš. Dažniausiai toks apsisprendimas labai palengvina dovanos paieškas.

Dar reikėtų atkreipt dėmesį kam dovanojate ir kokia proga. Galbūt žmogus turi kažkokių pomėgių, pagal kuriuos galėtumėte orientuotis (pavyzdžiui, žvejys, kolekcionierius, mėgsta megzti, kepti pyragus, o gal neišeina iš vonios dėl nesibaigiančių grožio procedūrų), gal jo gyvenimo būdas būtų geras sufleris (studentas ar verslininkas, vakarėlių liūtas ar namišius), o gal tai proga, kuria turėtų būti parodomas dėmesys ir dovana neturėtų būti apčiuopiama?

Nepamirškite dovanos įpakavimo. Tai labai pagyvina ir papuošia net pačią kukliausią dovanėlę. Net jei dovanojate tik šokolado plytelę, įvynioję ją į savo paties kurtą popierių ar perdėję į ypatingą dėžutę, suteiksit daug žavesio ir dovana neatrodys nupirkta paskutinę akimirką. O gal Jūsų dovanai trūksta tik mažiausios detalės, kad ji atrodytų originaliau ir ruošta, asmeniškai tam žmogui? Tuomet prie dovanų maišelio pririškite gražią etiketę su užrašu “Iš visos širdies” ir tai privers nusišypsoti Jūsų mylimą žmogų.

Sunkiausia sugalvoti ir išrinkti dovaną būna tada, kai reikia daug dovanų (o gal tik vienos) ir už itin ribotą sumą, tačiau ir čia Jus turėtų išgelbėti vaizduotė. Padovanokite “kuponą” su savo pažadu ką nors padaryti, pavyzdžiui, “Dovana – savaitė poilsio nuo šuns vedimo į lauką”. Padovanokite savo virtą uogienę, būtinai su etikete “Sudėtis: didelis glėbys bučinių, debesėlis karštos meilės, jūros platumo ilgesys ir neapsakomai saldus prisilietimas”. Na o mamos dienos proga nustebinkite mamą puodeliu arbatos ar kavos į lovą, skaniausiu sumuštiniu, gėlyte ir būtinai atviruku su užrašu “Geriausiai mamai pasaulyje”. Tik tiek kartais tereikia, kad mūsų mylimieji įvertintų tai, ką mes jiems jaučiame, o ne tai, kiek mokėjome už dovaną.

[scrollGallery id=2]

Jei pritrūko minčių, leiskite Jums padėti, kad galėtumėte džiaugtis švente. Pagrindiniai trys klausimai, į kuriuos atsakę, tikiu, kad rasite idėją, kurios ieškojote.

1. Ką sveikinsite ir kokia proga?

2. Kokie yra sveikinamo žmogaus pomėgiai, kuo užsiima ar galbūt turi kokią slaptą aistrą/svajonę ir t.t?

3. Koks žmogaus būdas? Mėgsta originalumą ar priešingai, kad dovana būtų praktiška?

Na ir pabaigai noriu palinkėti, kad dovanos ieškotumėte kūrybingai. Net ir patys netikėčiausi daiktai, pasitelkus fantaziją, gali virsti puikia dovana!