Susipažinkime
Sveiki! Miela ir malonu, kad panorote susipažinti! Esu Loreta, Vestuvių planuotoja, scenarijų kūrėja ir nenuilstanti įkvėpimo ieškotoja… Dar nuo mokyklos laikų prisimenu, jog didžiausias džiaugsmas man būdavo visur dalyvauti, visur būti ir viską organizuoti. Taip gimė vienas tyriausių jausmų – meilė šventei (pirmoje vietoje be abejonės meilė vyrui, vaikams ir šeimai). Pamaloninti, nustebinti, padovanoti. Dovanoti man daug didesnis malonumas nei dovanas gauti, tad po nemažos pertraukos, įsisukus į studijas, o vėliau darbą ir kasdienybę, jau šeštus metus stengiuosi išnaudoti savo kūrybinį potencialą ir toliau džiaugtis dovanojamomis emocijomis.

Pagrindiniai darbo principai

Per pirmą susitikimą su klientu (tai gali būti ir virtualioje erdvėje), aptariame visas šventės smulkmenas, galimą biudžetą ir konkrečias paslaugas, kurių gali prireikti. Tik tuomet pasirašoma sutartėlė. Visada siekiu, kad darbas, kurį atiduodu klientui (nebūtinai apčiuopiama prasme) būtų pilnai atitinkantis jo iškeltus reikalavimus, išsakytas mintis ir svajones. Nuolat stengiuos apgalvoti visas net smulkiausias detales, esant poreikiui surašyti ir reikalingas kalbas, linkėjimus ir dovanas.

Kuo ŠventėsGuru.lt skiriasi nuo kitų?

Dirbu pagal individualią veiklą ir visuomet pasirašau sutartį – tokią, kuri ir Jums leistų jaustis ramiais bei pasitikėti manimi nuo pirmų bendrų žingsnių.

Sutartis su paslaugų teikėjais (esminių paslaugų) mano jaunieji pasirašo tiesiogiai, tad ir atsiskaitymai vyksta tiesiogiai jiems. Niekuomet neprašau man atnešti visos biudžetui skiriamos sumos, nes nepriklausomai nuo Jūsų biudžeto, aš gaunu fiksuotą atlygį, o visos kitos skiriamos sumos – pagal Jūsų galimybes tik tiesiogiai paslaugos teikėjui.

Įgyti bakalauro ir magistro diplomai įpareigoja mane laikytis tikslumo bei aiškumo, o asmeninės vertybės, tokios kaip punktualumas ir detalumas, skatina atvirai ir aiškiai atsiskaityti apie patirtas išlaidas – tam savo jauniesiems visuomet pateikiu detalią išlaidų ataskaitą su įrodančiais dokumentais (kalbu apie reikalingas detales dekorui ir panašias smulkmenas, įgyvendinant Jūsų šventę).

Galėdama mėgautis gyvenimu ir savo mylimu darbu, dėkoju likimui už progą Jūsų šventes švęsti, o ne dirbti. Tuo tikslu, su dideliu įkvėpimu ir pilnu atsidavimu Jūsų šventei, labai sąžiningai laikausi šio principo: VIENAI SAVAITEI – VIENA ŠVENTĖ.

Kodėl ŠventėsGuru.lt?

„Guru – Rytų dvasinėse filosofijose – dvasinis mokytojas, dvasinis vedlys…“ (Wikipedija)

Tad kad ir kokia šventė būtų, siekiu, kad ŠventėsGuru.lt būtų kiekvieno iš Jūsų dvasinis įkvėpėjas, pakurstantis norą sukurti kuo nuostabesnę šventę.

Guru griauna mitus

Įprastai vestuvių planuotoja siejama su didelio biudžeto vestuvėmis, tad paneikdama šį mitą galiu džiaugtis dažniausiai dirbdama su mažais biudžetais ir net su nedideliais pinigėliais sukurti puikią, linksmą, gražią šventę. Toks darbas yra didelis iššūkis, tačiau suteikia neįkainojamos patirties net su menkiausiomis išlaidomis sukuriant vaizdą, kuris jaunuosius maloniai nustebina! Esu įsitikinusi, kad turint didesnę finansinę laisvę, sukurti WOW įspūdį yra daug paprasčiau nei nuolat spręsti galvosūkį galvojant kaip su menka suma priversti nusišypsoti ir likti sužavėtiems!

Mano požiūris ir vertybės

Esu atvira pasiūlymams, atsiliepimams ir kritikai. Ypač kritikai, nes tvirtai tikiu, jog tik taip kiekvienas žmogus gali augti ir tobulėti, išmokti bei atrasti. Tobulumui ribų nėra. Kaip ir gyvenime, taip ir ŠventėsGuru.lt man be galo svarbu punktualumas. Garantuoju, kad visi darbai bus atlikti per sutartą laiką. Visada noriu siekti maksimumo, tad ir kuriant Jūsų šventes, mano tikslas – kad būtumėte maksimaliai patenkinti gautu rezultatu!

2014 metais VIRTUVĖS MITŲ GRIOVĖJŲ vestuvių albume “Tekėk už manęs” patekau tarp TOP7 vestuvių planuotojų.

Susitikime prie arbatos puodelio ir drauge pasvajokime apie Jūsų šventę, o aš padarysiu viską, kad tos svajonės virstų realybe…

Nepamirštamų ir nepakartojamų Jums švenčių!

Jūsų Šventės Guru