Po dangaus skliautu
Kai gulint pievoje skaičiuoji lengvai plaukiančius perregimus debesėlius, imi ir pradedi svajoti apie tikrą gyvenimo meilę ir laimę. Džiaugiuos, jog J. ir V. lygiai po tuo pačiu dangumi vieną gražią ir saulėtą vasaros dieną, prieš daug daug metų atrado vienas kitą. O šiandien švenčiame jų šeimos kelio pradžią! Su saule ir viltim, kad tie nuoširdūs žvilgsniai ir sukurta romantika juos lydėtų visą gyvenimą!

Jaunoji prognozavo: “Oras šiandien daug geresnis nei vakar. Rytoj graži diena nusimato visomis prasmėmis!” Taip ir buvo. Rytas pasitiko vėsus ir vėjuotas, tačiau su kiekviena valanda šilo ir kaitino ne tik jaunuosius, bet ir visus susirinkusius. Gražiai ir be galo linksmai dienai prabėgus, tyliai ir nedrąsiai laukėme sugrįžtančių į šventės vietą tikėdamiesi, kad smulkmenos, kurias dėliojom taip ilgai, realizuotos idėjos ir visa visuma suvirpins visų širdis. Saulutė sušildė svečiams paruoštas vietas, o dailūs maži žibintukai su jaukiom liepsnelėm viduje – nekantriai laukė vakaro, kada galėtų pasirodyti visu grožiu.

Po nuostabiu dangaus skliautu jaunieji dar kartą visiems patvirtino “Šiandien. Rytoj. Amžinai.” Labai viliuos, kad visi šventės dalyviai dar ilgai nešiosis šį gražų prisiminimą. Sukūrėme jaukų romantišką stilių, panaudodami daug baltos lengvos medžiagos ir į viską įpindami beržo motyvą. Nuotaka apie jį svajojo. Džiaugiamės, kad nustebinome gerąja prasme.

Desertų stalas šaukte šaukė „Imkite ir valgykite mus, nes meilė yra saldi!“. O laisvą minutę nuo šokių ir linksmybių svečiai atradę, negalėjo atsidžiaugti gražiomis jaunųjų nuotraukomis ir tuo pačiu palinkėdami dar gražesnio jų bendro kelio. Klausiate iš kur tas dviratukas? Lai tai lieka tarp jaukių šventės sienų ir jaunųjų širdyse.  Tik pasufleruosim, kad tai labai labai susiję su jaunųjų meilės istorija. O ji buvo be galo jauki.

Brangūs J. ir V., šią dieną Jūs nepaliaujamai šypsojotės ir tiesėte rankas į vienas kito glėbį. Lai šis jausmas pasitinka kiekvieną Jūsų rytą ir palydi į saldžius sapnus. Būkite amžinai laimingi po šiuo mėlynu dangaus skliautu!

Vestuvių planavimas www.sventesguru.lt

Nuotraukos www.sventesguru.lt