Krikštynų idėjos


Naujas žmogutis, nauja laimė, nauji atradimai ir naujos šventės. Kaip krikštynų šventę priimsit Jūs, tik Jūsų sprendimas. Vieniems gali užtekti pačio sakramento priėmimo ir visiškos ramybės tą dieną, kiti šiai šventei nori suteikti didesnę prasmę, pakviečiant gausesnį būrį svečių, kad galėtų kelti taurę ir linkėti pačių gražiausių žodžių naujam katalikui. Kad ir kaip nuspręsite, pateikiu sąrašą darbų, kurie yra būtini planuojant krikštynas, o gal tik dar labiau papuoštų Jūsų vaikučio šventę. Jei nesusitvarkysite su idėjų gausa ar atvirkščiai, nežinosite kaip įdomiau ir geriau viską suplanuoti, užpildykite žemiau esančią formą ir aš su Jumis susisieksiu 48val. bėgyje pateikdama kelis paslaugų planus už itin patrauklią kainą. Kartu aptarsime ir pabandysime rasti geriausią sprendimą Jūsų šventei. 

Pildyti užklausos formą

Krikšto tėvai. Turbūt pats sunkiausias darbas planuojant krikštynas, tinkamų krikštatėvių parinkimas. Tai turėtų būti patikimi žmonės, daug bendraujantys, dažnai lankantys, mylintys Jūsų vaiką ir svarbiausia, esant reikalui galėtų pasirūpinti Jūsų mažyliu. Juk tai viena svarbiausių krikšto prasmių.

Bažnyčia. Krikšto sakramentą turėtumėte gauti savo parapijoje, tačiau dažnai būna taip, kad žmonės lankosi kitose bažnyčiose, tad suprantama ir sakramento norėtų ten. Susitikite su kunigu, aptarkite šventės detales, laiką ir kuo Jūs turėsite pasirūpinti (žvakė, skraistė ir t.t.). Dažnoje bažnyčioje prieš krikšto sakramentą tėvai ir krikšto tėvai (arba vieni iš jų) turi lankyti pasiruošimo krikšto sakramentui pamokėles, tad nepamirškite pasidomėti tuo.

Šventės vieta. Jei nusprendėte švęsti ne namuose, gerai apgalvokite šventės vietą. Ji turėtų būti tinkama tiek geru, tiek blogu oru, pasirūpinkite maistu ir gėrimais svečiams. Nepamirškite savo mažylio pietų miegelio (dėliodamiesi šventės eigą apgalvokite kur ir kada jis galės tai padaryti).

Data. Tai Jūsų asmeninis pasirinkimas. Nors daugelis mano, kad pats tinkamiausias ir smagiausias laikas švęsti tokias šventes yra vasara, galima labai linksmai ir nepamirštamai sukurti šventę kitais metų laikais. Nepamirškite datos suderinti su krikšto tėvais ir pačiais brangiausiais žmonėmis, kurie norėtumėte, kad dalyvautų Jūsų šeimos šventėje.

Kvietimai. Išsiųskite ir įteikite pakvietimus šventės dalyviams. Lai tai būna ne tik gražūs kvietimai, bet pateikite ir visą reikalingą informaciją, kur vyks ceremonija ir jei numatyta šventinė vakarienė (su žemėlapiu, detaliais paaiškinimais), praneškite kiek truks šventė ir kokia planuojama tema.

Pramogos. Sugalvokite pramogas vaikučiui ir svečiams po ceremonijos. Planuokite pagal sezoną ir biudžeto galimybes.Pavasarį, žydint sodams, nuostabu surengti mažą pikniką obelų sode, kol šventės kaltininkas bus fotografuojamas. Vasarą įsikurkite prie vandens telkinio, kad galėtumėte bent kojas atgaivinti. Užsukite į atrakcionų parką ir pasidžiaukite puikiomis emocijomis lyg vaikystėje.

Fotografas. Jei šventės biudžetas leidžia, nusisamdykite fotografą. Ateityje, kai vaikutis bus didelis, visi labai džiaugsitės matydami gražias ir spalvotas šventės akimirkas. Taip, šventę gali fotografuoti ir savi, tačiau profesionalo patarimai ir įamžintos akimirkos bus nesulyginami. Pagal biudžetą galite rinktis profesionalus, turinčius didelę patirtį, galinčius pademonstruoti platų savo darbų komplektą, jei pinigėlių tam skirsite mažiau, ieškokite jaunų, neseniai pradėjusių dirbti, bet patikimų fotografų. Būtinai ieškokite atsiliepimų. Jei atsiliepimų dar nėra, peržiūrėkite darbų galeriją arba paprašykite padaryti prieš šventinę fotosesiją, kad galėtumėte įvertinti ar tai būtent tai ko ieškote.

Filmuotojas. Tai nėra toks būtinas šventės akcentas kaip fotografas, tačiau jei Jūsų biudžetas leidžia, nusisamdykite profesionalą, kuris sukurs nuostabų krikštynų filmą, kad galėtumėte ir po 20 metų peržiūrėję džiaugtis įamžintomis krikštynų akimirkomis.

Apranga. Šventei ypatingo žavesio suteikia suderinta apranga, ypač tėvelių, vaikučio ir krikštatėvių. Jei turite išsirinkę šventės temą ar akcentą, nepamirškite to ir aprangoje. Nebijokite derinti ir kontrastingų spalvų, šventei tai suteiks tik dar daugiau žavesio. Ypatingai gražiai tai žiūrėsis nuotraukose, tad verta dėl to pasistengti.


Kad būtų linksmiau ir gražiau
Susipažinkime
Susisiekime
Bendradarbiaukime


© 2011-2016 SventesGuru.lt. Visos teisės saugomos. Griežtai draudžiama SventesGuru.lt paskelbtą informaciją kopijuoti, spausdinti ar kitaip atgaminti bei platinti be raštiško svetainės administracijos sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.sventesguru.lt kaip šaltinį.